Salon Activbike został założony w 2003 roku i mieści się na warszawskim Ursynowie tuż obok stacji metra Natolin przy ulicy Meander 22. Najłatwiej dojechać do nas od strony alei Komisji Edukacji Narodowej K.E.N. (mapka dojazdu). Przy sklepie znajduje się parking oraz miejsce na jazdę próbną.

Praktycznie od początku działalności związaliśmy się z firmą UNiBiKE , oferujemy rowery wyłącznie tej marki. Na miejscu posiadamy w ofercie zdecydowaną większość kolekcji producenta. Wszystkie oferowane przez nas rowery są złożone, wyregulowane i gotowe do natychmiastowej eksploatacji.

Oferujemy części i akcesoria uznanych światowych producentów: Shimano, Schwalbe, Hamax, Abus, Sigma, SR Suntor, Selle Royal, Alpina, Ortlieb, Finish Line, Jagwire, Busch&Muller, Pro-X, Orion. Na miejscu posiadamy również serwis, który prowadzi naprawy wszystkich marek rowerowych. Nie boimy się podejmować trudnych wyzwań, staramy się naprawiać (nie wymieniać) dopóki jest to możliwe.

W granicach aglomeracji warszawskiej jesteśmy w stanie dowieźć Państwu zakupiony rower w formie gotowej do jazdy.

W sezonie letnim (marzec-wrzesień) jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pn-pt 11.00-19.00, w soboty 10.00-14.07, poza sezonem (październik-luty) w godzinach 14.00-19.00 (bez sobót).

Dane adresowe: ul. Meander 22,  02-791 Warszawa Ursynów Natolin,  tel. 22 894 04 05,  mail activbike@activbike.pl