Dostawa rowerów:

W miarę naszych możliwości oferujemy Państwu dowóz rowerów (jednorazowo maksymalnie dwóch sztuk). Zostaną one dostarczone do Państwa przez nas w formie gotowej do natychmiastowej eksploatacji. W administracyjnych granicach miasta Warszawy cena tej usługi wynosi 100zł. Po uzgodnieniu możemy również dowieźć Państwu rower (jednorazowo maksymalnie dwa) do gmin przyległych, stawka wynosi wtedy 2,3zł za km liczone w obie strony do Państwa i z powrotem nie mniej jednak niż 100zł. 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu w sklepie lub telefonicznie...

 


Odbiór osobisty zawsze jest gratis, niezależnie od formy płatności.


 
Terminy realizacji:

Staramy się realizować zamówienia na bieżąco, jednak w ścisłym sezonie termin może uleć wydłużeniu do 7 dni roboczych po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym po telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu dostawy.

Rowery zgodnie z warunkami gwarancyjnymi firmy UNIBiKE muszą być dostarczone do klienta gotowe do jazdy (w innym wypadku nie posiadają gwarancji producenta), uniemożliwia to wysyłkę rowerów przesyłkami kurierskimi, ich odbiór jest możliwy w dniu zamówienia w sklepie stacjonarnym (po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym).
 W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.